​ Rikthehet Xhemi Shehu, por jo aty ku mendoni ju! – AlpeGossip
​ Rikthehet Xhemi Shehu, por jo aty ku mendoni ju!

​ Rikthehet Xhemi Shehu, por jo aty ku mendoni ju!

I ka munguar rrjete sociale për disa kohë, por mesa duket moderatorja Xhemi Shehu është rikthyer sërish.
Ajo ka hapur një adresë tërësisht të re në Instagram, ku ende nuk ka publikuar asnjë foto. Kjo nuk është hera e parë që Xhemi rikthehet në Instgaram dhe më pas vendos t’a mbyllë sërish.