anxheladoko – AlpeGossip
RITA ORA URON 11 VJETORINE PAVARËSISË SË KOSOVËS/ Kujton momentin më bukur të karrierës

RITA ORA URON 11 VJETORINE PAVARËSISË SË KOSOVËS/ Kujton momentin më bukur të karrierës

Ditën e sotme Kosova bën 11 vite shtet i pavarur dhe festimet kanë nisur që…

SHTATZËNË PËR HERË TË DYTË/ Rudina Dembacaj flet për pritjen e ëmbël (FOTO)

SHTATZËNË PËR HERË TË DYTË/ Rudina Dembacaj flet për pritjen e ëmbël (FOTO)

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, është kthyer në një nga personazhet…

NË 11 VJETORIN E PAVARËSISË SË KOSOVËS/ Sokol Balla jep lajmin e madh (FOTO)

NË 11 VJETORIN E PAVARËSISË SË KOSOVËS/ Sokol Balla jep lajmin e madh (FOTO)

Gazetari dhe moderatori i njohur i emisionit “Real Story”, Sokol Balla, ditën e sotme në…

DIKUR I FEJUAR ME AKTOREN SHQIPTARE/ Ja kush është partneri i ri i Arbana Osmanit (FOTO)

DIKUR I FEJUAR ME AKTOREN SHQIPTARE/ Ja kush është partneri i ri i Arbana Osmanit (FOTO)

Arbana Osmani po përjeton një histori të re dashurie me regjisorin e emisionit të saj,…

E VESHUR SI ELVANA GJATA/ Luana feston pavarësinë e Kosovës me Florin dhe djemtë e “ThreeDots”

E VESHUR SI ELVANA GJATA/ Luana feston pavarësinë e Kosovës me Florin dhe djemtë e “ThreeDots”

Luana Vjollca e ka pritur festën e pavarësisë në një koncert në Zvicër, ku të…

NUK MUNDI TA SHOH NUSE/ Jona Spahiu rrëfen përjetimet për të atin e ndjerë

NUK MUNDI TA SHOH NUSE/ Jona Spahiu rrëfen përjetimet për të atin e ndjerë

Moderatorja Jona Spahiu veshi fustanin e bardhë thuajse një vit më parë por në këtë…

ÇFARË SHKRUAJNË PËR TË? Bleona Qereti jehonë në mediat ndëkombëtare (FOTO)

ÇFARË SHKRUAJNË PËR TË? Bleona Qereti jehonë në mediat ndëkombëtare (FOTO)

Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare që po korr sukses në botë. Ditë më…

ME PLIS NË KOKË DHE MBULUAR ME FLAMUR/ Luana bën urimin special për Kosovën (FOTO)

ME PLIS NË KOKË DHE MBULUAR ME FLAMUR/ Luana bën urimin special për Kosovën (FOTO)

Ditën e sotme Kosova feston 11 vjetorin e pavarësisë. Shumë artist dhe personalitete të njohur…

DËSHIRONI BARK TË SHEHTË? Ja u shqimet që duhet të hani

DËSHIRONI BARK TË SHEHTË? Ja u shqimet që duhet të hani

Sistemi tretës ka qenë një ndër termat më të përdorura në komunitetin e mirëqenies për…

PAS DIVORCIT/ Arbana Osmani në një romancë të re. Ja regjisori që i ka rrëmbyer zemrën

PAS DIVORCIT/ Arbana Osmani në një romancë të re. Ja regjisori që i ka rrëmbyer zemrën

Arbana Osmani pak muaj pas ndarjes së bujshme nga bashkëshorti, Ardit Kero, me të cilin…