FUSTANI I SHKURTËR I TREGON DHE TË BRENDSHMET/ Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat provokuese – AlpeGossip
FUSTANI I SHKURTËR I TREGON DHE TË BRENDSHMET/ Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat provokuese

FUSTANI I SHKURTËR I TREGON DHE TË BRENDSHMET/ Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat provokuese

Trejsi Sejdini nuk i lë të qetë 425 mijë ndjekësit e saj në “Instagram”me pozat seksi që poston. Ajo është shumë aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, ku publikon imazhe mjaft provokuese.

Fustani shume? i shkurte?r i tregon te? brendshmet, modelja e njohur

E kështu ka bërë edhe një ditë më parë, ku ka postuar disa foto ku shfaqet me një fustan të bardhë shumë të shkurtër.

Fustani shume? i shkurte?r i tregon te? brendshmet, modelja e njohur

Teksa tregon se ndodhet me pushime në Ibiza, ka ndarë edhe disa poza të ndryshme, ku në të gjitha duket super elegante. Madje në njërën prej tyre fustani i ka treguar më shumë seç duhet, të brendshmet.

Fustani shume? i shkurte?r i tregon te? brendshmet, modelja e njohur

“Energji engjëlli”, ka shkruar modelja e njohur krahas pozave që kanë marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Fustani shume? i shkurte?r i tregon te? brendshmet, modelja e njohur