I vendosi të riut pistoletë pas koke, zbulohet se kush fshihet pas “pononjëses” së Bashkisë së Tiranës (FOTO) – AlpeGossip
I vendosi të riut pistoletë pas koke, zbulohet se kush fshihet pas “pononjëses” së Bashkisë së Tiranës (FOTO)

I vendosi të riut pistoletë pas koke, zbulohet se kush fshihet pas “pononjëses” së Bashkisë së Tiranës (FOTO)

Një rast është denoncuar  sot në media, për një “punonjëse” në Bashkinë e Tiranës.

Vajza, me rastin e së cilës do t’ju njohim më poshtë, është nga Erseka dhe në të vërtetë është thjesht një praktikante në bashkinë e Tiranës.

Fillimisht ajo është aktivizuar në strukturat e Partisë Socialiste dhe më pas ka arritur të bëj praktikë pune në Bashki si, dhe të fotografohet herë pas herë me eksponentë të majtë.

Erinda Xhelili sëfundmi, në shenjë krenarie, apo edhe thjesht si një “person që i ka marrë koka erë”, kishte publikuar në Instagramin e saj një video ku duke bërë shaka, i drejton pistoletën në kokë një personi mashkull.

Bashkë me të në makinë është edhe një vajzë tjetër, e cila drejton, ndërsa Erinda, “hapet” duke ndenjur pas e duke “dhënë urdhra”.

Gjithsesi nuk është e hijshme që një veprim i tillë të shpërfaqet në rrjetet sociale, e aq më tepër, nga një person që pretendon se punon në bashkinë e kryeqytetit si “specialiste”./AlpeNews.al/