“JA SI JEMI KATANDIS…”/ Vilma Masha e ka gjetur kështu zgjidhjen për të shkuar në kohë në shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
“JA SI JEMI KATANDIS…”/ Vilma Masha e ka gjetur kështu zgjidhjen për të shkuar në kohë në shtëpi (FOTO)

“JA SI JEMI KATANDIS…”/ Vilma Masha e ka gjetur kështu zgjidhjen për të shkuar në kohë në shtëpi (FOTO)

Moderatorja e njohur, Vilma Masha ka ndarë së fundmi një moment nga ambientet e punës së saj duke pozuar pranë një biçikletë.

“Ja si jemi katandis, por te pakten me kete shkojme me shpejt ne shtepi🤣”, ka shkruar Vilma krah postimit të fundit ku shfaqet e veshur me nje fustan në ngjyrë jeshile dhe mjaft e buzëqeshur.

Masha ka treguar me postimet e ndryshme shqetësimin e saj lidhur me trafikun që shkaktohet në kryeqytet dhe veshtirësitë që lindin prej tij duke u vonuar për të mbërritur në shtëpi deri në dy orë.

Kësaj here moderatorja ka zgjedhur ta përçojë mesazhin e saj me dozat e humorit që e karakterizojnë edhe në daljet e saj publike.