“KA IKUR PUSHIME ME TË DASHURIN”/ Balina Bodinaku AKUZON Beatrix. Këngëtarja i kthehet KEQ – AlpeGossip
“KA IKUR PUSHIME ME TË DASHURIN”/ Balina Bodinaku AKUZON Beatrix. Këngëtarja i kthehet KEQ

“KA IKUR PUSHIME ME TË DASHURIN”/ Balina Bodinaku AKUZON Beatrix. Këngëtarja i kthehet KEQ

Një debat duket se ka nisur në rrjetet sociale mes Beatrix Ramosajt dhe Balina Bodinakut.

Çfarë po ndodh mes tyre?

Beatrix Ramosaj e ka nisur si fillim me një status në “Instastory” ku shkruan se ka ardhur koha ti dal për zot vetes.

Po pse ky status?

Beatrixa ka shpërndarë një tjetër foto ku dalin mesazhet me Balinën ku ajo i shkruan se këngëtarja ka shkuar me pushime me të dashurin sipas një shoqes së saj që punon në agjensi.


Gjithashtu Trixa ka reaguar duke shkruajtur se ky lajm nuk është i vërtetë gjithashtu ka sulmuar ashpër Balinën e cila e aluzuar dhe shpif për të. Alpegossip.al