“MBRET I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, mësoni se kush VIP rekordon listën si asnjëherë më parë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRET I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, mësoni se kush VIP rekordon listën si asnjëherë më parë (FOTOT)

“MBRET I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, mësoni se kush VIP rekordon listën si asnjëherë më parë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Melinda Ademi e cila ka postuar një foto ku ka ekspozuar të pasmet. Ajo ka marrë 87,562 like e ndjekur nga 1M followersa.

Luana Vjollca  me 35,128 like.

Lori Hoxha 15,376 like.
Alesia Bami me 10,585 like.

Ilda Bejleri me 2,905 like.