“MBRETI DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën “NAMIN” me liket, ja kush VIP kryeson listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën “NAMIN” me liket, ja kush VIP kryeson listën (FOTOT)

“MBRETI DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën “NAMIN” me liket, ja kush VIP kryeson listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Arbenita Ismajli, e cila ka postuar njē foto nga plazhi dhe tregon profilin e fytyrës së saj. Ajo ka marrë 53,542 like e ndjekur nga 557K followersa.

Më pas vjen Oriola Marashi me 25,167 like.

Lori Hoxha 13,935 like.

Donja Mema 10,110 like.

Jonida Maliqi me 7,450 like.