“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Befason” me liket e marra, ja kush VIP kryeson “fuqishëm” listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Befason” me liket e marra, ja kush VIP kryeson “fuqishëm” listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Befason” me liket e marra, ja kush VIP kryeson “fuqishëm” listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Elita Rudi e cila ka postuar një foto e veshur me të zeza, ajo ka marrë18,109 like e ndjekur nga 826 k followersa.

Nevina Shtylla me 13,619 like.

Kiara Tito me 5819 like.

Çiljeta me 4,107 like.

Klaudia Pepa me 2,420 like.