“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën NAMIN me liket, ja kush VIP kryeson “fuqishëm” listën për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën NAMIN me liket, ja kush VIP kryeson “fuqishëm” listën për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën NAMIN me liket, ja kush VIP kryeson “fuqishëm” listën për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Mozzik i cili ka postuar një foto i ulur në makina r tij. Ai ka marrë 80,247 like.

Më pas vjen Marina me 23,144 like.


Kejvina Kthjella me 20,133 like.

Nevina Shtylla me 7.500 like.

Jona Spahou me 1,734 like.