“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën “NAMIN” në rrjet, mësoni kush VIP ka marrë më shumë like dhe kryeson listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën “NAMIN” në rrjet, mësoni kush VIP ka marrë më shumë like dhe kryeson listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Bën “NAMIN” në rrjet, mësoni kush VIP ka marrë më shumë like dhe kryeson listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kida, nuk ështe hera e parë që këngëtarja kryeson listën.Ajo ka postuar një foto e veshur me rozë dhe e ulur në një kolltuk dhe të themi që duket lezetshëm. Ajo ka marrë 116, 981 like e ndjekur nga 1.7M followersa.

Noyzi me 77,119 like.

Capital T 42,689 like.

Oriola Marashi 24,095 like.