“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bombardohen” nga liket, Mozzik bën “namin” me…(FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bombardohen” nga liket, Mozzik bën “namin” me…(FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bombardohen” nga liket, Mozzik bën “namin” me…(FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Mozzik i cili ka posguar një foto dhe shkruan: “N’Airoport mendojnë se jom prej Danimarkës”. Ai ka mmarrë 90,066 like i ndjekur nga

Më pas vjen Melinda Ademi me 33,040 like.

Bora Zemani 19,544 like.

6,627 like Robert Berisha.

Jona Spahiu 1,753 like.