“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BOMBARDOHEN” nga liket, por ja kush VIP kryeson më mirë listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BOMBARDOHEN” nga liket, por ja kush VIP kryeson më mirë listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BOMBARDOHEN” nga liket, por ja kush VIP kryeson më mirë listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kida e cila ka poatuarnnjë foto me flokë të prera me një look tjtër që nuk e kemi parë më parë. Ajo ka marrë 115,034 like e ndjekur nga 1,7 M followersa.

Mozzik me 109,315 like.

Ledri Vula me 38,245 like

Trejsi Sejdini me 11,739 like

Aulona Musta me 2,156 like