“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bombardojnë” instagramin nga liket, por ja kush kryeson më së miri sot listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bombardojnë” instagramin nga liket, por ja kush kryeson më së miri sot listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bombardojnë” instagramin nga liket, por ja kush kryeson më së miri sot listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeso Adrola Dushi e cila ka postuar një foto me djalin e saj dhe e quan atë shokun më të mirë të saj. Ajo ka marrë 18,670 like e ndjekur nga 352 K followersa.


Më pas vjen  Çiljeta me 14,563 like.

Klea Huta me 10,338 like

Olsi Bulyku me 6,606 like.

Lei Kraja me 1358 like.