“MBRETI I DITËS NË” INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP kryeson “fuqishëm” listën për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS NË” INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP kryeson “fuqishëm” listën për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS NË” INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP kryeson “fuqishëm” listën për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kida e cila ka postar një foto e ulur në një kolltik ku ka nxjerr në pah kurrizin pasi ka veshur një bluzë blu. Ajo ka marrë 104369 like.

Klea Huta me 18511 like.

Blerim Destani me 16283 like.
Olsi Bylyku me 12,372 like. 

Jonida Maliqi me 4,359 like.