“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Capital T ai ka postuar një foto me Vig Popën i cili lajmëron për prokektim e ri muzzikor. Ai ka marrë 33,647 like i ndjekur nga 1.2M followersa.

Më pas vjen Sara Hoxha ajo ka marrë 33,217 like.

Getinjo me 19,660 like.

Lori Hoxha me 13,739 like.

Zaimina me 5,179 like.