“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP mban vendin e parë në listë duke lënë shumë të tjerë pas (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP mban vendin e parë në listë duke lënë shumë të tjerë pas (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP mban vendin e parë në listë duke lënë shumë të tjerë pas (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Mozik i cili ka postuar një foto u ulur në një lokal i veshur me një bluzë ngjyrë mente. Ai ka marrë 106,560 like i ndjekur nga 1.5 M followersa.

Elita Rudi me 22,417 like.

Blerim Destanu me 19159 like

Klea Huta me 8436 like 

Oriola Marashi me 7,059 like