“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP mban vendin e parë në listë për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP mban vendin e parë në listë për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, ja kush VIP mban vendin e parë në listë për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Tayna e cila ka postuar një foto e veshur me badi në ditën e lindjes së saj. Ajo ka marrë 159,469 like e ndjekur nga 1.6 M followersa.


Kida me 53,070 like

Luana Vjollca 36,515 like

Arian Agushi me 6,560 like

Adelina Tahiri me 5,524 like.