“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh ja kush, VIP rekordon listën për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh  ja kush, VIP rekordon listën për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh ja kush, VIP rekordon listën për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Elita Rudi e cila ka postuar një foto e veshur me tê zeza dhe shkruan 5 muajshe shtatzënë. Ajo ka marrë 35,273 like.

Fifi 24,488 like.

Xhensila Myrtezaj me 24,781 like.

Morena Taraku 17,501 like.

Fjoralba Pionari me7,035 like.