“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bum” LIKESH, Lori Hoxha kryeson fuqishëm listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bum” LIKESH, Lori Hoxha kryeson fuqishëm listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Bum” LIKESH, Lori Hoxha kryeson fuqishëm listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Lori Hoxha e cila ka postiat një foto jashtë në makinë. Ajo ka marrë 13,824 like.


Adrola Dushi me 13,423 like.

Anxhelina me 9,514 like.

Angrla Martini me 6,883 like Alketa Vejsiu me 4,594like.