“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “BUM” likesh, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Dafina Zeqiri e cila ka bërë një tualet ndryshe nga herët e tjera dhe ka ndryshuar look. Ajo ka marrë 29,872 like e ndjemur nga 1.5 M followersa.

Morena Taraku 2o,479 like.

Adrola Dushi 21,374 like.

Nevina Shtylla me 13,607 like.

Kiara Titi në fund me 12,137 like.