“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “ÇMENDEN” ndjekësit nga liket, këngëtarja kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “ÇMENDEN” ndjekësit nga liket, këngëtarja kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “ÇMENDEN” ndjekësit nga liket, këngëtarja kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerëzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Loredana e cila ka ppstuar një foto me flokët onde dhe duket bukur. Ajo ka marrë 90,642 like e ndjekur nga 2,7 M followersa.

Kida me 66,063 like.
Luana Vjolca 32,236 lile.

Bora Zemani me 23, 236 like.

Dhe në fund Florjana Garo me 1,407 like.