“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “ÇMENDEN” ndjekësit nga liket, Luana Vjollca rekorduese e listës (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “ÇMENDEN” ndjekësit nga liket, Luana Vjollca rekorduese e listës (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “ÇMENDEN” ndjekësit nga liket, Luana Vjollca rekorduese e listës (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Luana Vjollca e cila ka postuar foto e veshur me fustan të kuq. Në foto ajo ka shkruar, “Çfarë ka sonte?”, pasi sot do transmetohet edicioni i 4 i “Shiko Kush Luan”. Ajo ka marrë 56,817 like, e ndjekur nga 1.8M followersa.

Më pas vjen Capital T me 31,020 like.

  Fifi me 30,233 like.

Lori Hoxha 17,622 like.

Ronela Hajati 15,057 like.