“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Çmenden” ndjekësit nga liket, mësoni kush kryeson listën për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Çmenden” ndjekësit nga liket, mësoni kush kryeson listën për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Çmenden” ndjekësit nga liket, mësoni kush kryeson listën për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Enca, këngëtarja ka postuar një foto me bikini dhe suket sexy. Ajo ka marrë 63,346 like e ndjekur nga 2.3 M followersa.

Më pas vjen Gjiko me 26,265 like.

12,663 like Klea Huta.

Kejvina Kthllella 11,394 like.

8,837 like Elgid Doda.