“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “ÇMENDEN” ndjekësit nga liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “ÇMENDEN” ndjekësit nga liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “ÇMENDEN” ndjekësit nga liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kejvina Kthjella, e cila ka postuar një foto e veshur me një fustan të gjatë bust dhe të çarë nga dy anët e bëmbëve. Ajo ka marrë 19,762 like e ndjekur nga 647K followersa.

Klea Huta 12,161 like.

Miriam Cani 11,079 like.

Jonida Vokshi 4,575 like.

Rome Veshaj në fund me 3,987 like.