“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ I lë shumë mbrapa nga liket, ja kush VIP kryeson listë “FUQISHËM” sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ I lë shumë mbrapa nga liket, ja kush VIP kryeson listë “FUQISHËM” sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ I lë shumë mbrapa nga liket, ja kush VIP kryeson listë “FUQISHËM” sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Loredana e cila ka ppstuar një foto me vajzën e saj Hanën. Ajo ka thyer rekordin duke marrë 188,989 like e ndjekur nga 2.8M followersa.

Më pas vjen Luana Vjollca me 38,870 like.

Bora Zemani me30,170 like.

Florjan Binaj me 7,165 like.
Kristina Baki me 3,281 like.