“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurenca mes vajzave të showbzzit, ja kush kryeson listën me liket (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurenca mes vajzave të showbzzit, ja kush kryeson listën me liket (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurenca mes vajzave të showbzzit, ja kush kryeson listën me liket (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Marina Vjollca e cila ka ppstuar një foto e ulur dhe shkruan me blic apo pa blic? Ajo ka marrë 24.621 like e ndjekur nga 1.3 M followersa.

Morea Taraku me 7,378 like.


Nevina Shtylla me 6.561 like

Trejsi Sejdini me 5.507 like.
Eni Koçi 5.479 like.