“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë për LIKET sonte, por ja kush VIP kryeson më mirë listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë për LIKET sonte, por ja kush VIP kryeson më mirë listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë për LIKET sonte, por ja kush VIP kryeson më mirë listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Tayna e cila ka postuar një foto e veshur me një xhaketë të shkurtër dhe me pellush nga krahët. Ajo ka marrë 83,034 like.

Luana Vjoëëca me 37,467 like

Elvana Gjata me 31,108 like


Marina Vjolëca me 18,177 like 

Klea Huta me 6,618 like