“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë sonte, ja kush VIP kryeson listën i pari (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë sonte, ja kush VIP kryeson listën i pari (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë sonte, ja kush VIP kryeson listën i pari (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Enca e cila ka ppstuarnnjë foto e ukur në tok dhe e veshur me një fustan dhe një palë çizma ngjyrë ylberi. Ajo ka marrë 49,844 like i ndjekur nga 2.3 M followersa.


Miriami me 32,750 like.
Alba Hoxha me 16,572 like.

Kiara Tito me 14,312 like.

Olsi Bylyku me 11,115 like