“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë sonte për LIKET, ja kush VIP mban vendin e parë në listë – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë sonte për LIKET, ja kush VIP mban vendin e parë në listë

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë sonte për LIKET, ja kush VIP mban vendin e parë në listë

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Elvana Gjata e cila ka postuar një foto e veshur me fuatan të zi dhe uron Festën e Flamurit. Ajo ka marrë 46,681 like  e ndjekur nga 1.5 M followersa.

Xhensila Myrtezaj me 44,594 like.

Miriam Cani me 29169 like.

Lori Hoxha me 17,985 like.

Çiljeta Çilaga me 11,228 like.