“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurenë djemsh sot, ja kush VIP kryeon listën me më shumë LIKE (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurenë djemsh sot, ja kush VIP kryeon listën me më shumë LIKE (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurenë djemsh sot, ja kush VIP kryeon listën me më shumë LIKE (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Mozzik i cili ka postuar një foto ku ndodhet në Gjermani. Ai ka marrë 11,242 like i ndjekur nga 1,5 M followersa.

Capital T me 51,002 like.

Bes Kallaku me 13,622 like.

Gold Ag me 5,217 like.

Alfio Rotani me 1,718 like.