“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban rekordin, ja kush kryeson listën sot me liket e marra në FOTON e fundit – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban rekordin, ja kush kryeson listën sot me liket e marra në FOTON e fundit

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban rekordin, ja kush kryeson listën sot me liket e marra në FOTON e fundit

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Orola Marashi me 34,602 like, e ndjekur nga 446K  Modelja ka postuar foto e veshur me fustan rozë dhe duket lezetshëm. Kjo është dhe fotoja më e pëlqyer nga ndjkësit e VIP-ave për sot. 

Më pas vjen Morena Taraku me 23,022 like.

Enca 22,688 like.

Xhensila Myrtezaj me 21,252 like.

Luana Vjollca 20,949 like.