“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban vendin e parë në listë, ja kush VIP bëri namin me liket sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban vendin e parë në listë, ja kush VIP bëri namin me liket sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban vendin e parë në listë, ja kush VIP bëri namin me liket sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kida e cila ka postuar një foto e veshur me një këmishë të bardhë dhe ka dalë shumë “provokuese” në fytyre. Ajo ka marrë 59,218 like e ndjekur nga 1.7 M followersa.

Aurela Hoxha 44,319 like.

Fifi me 19.738 like.

Jonida Vokshi me 6.043 like.

Argjentina Ramosaj 4.378 like.