“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban vendin e parë në listë me më shumë LIKE, ja kush VIP po bën namin sot – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban vendin e parë në listë me më shumë LIKE, ja kush VIP po bën namin sot

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Mban vendin e parë në listë me më shumë LIKE, ja kush VIP po bën namin sot

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Marina Vjollca e cila ka postuar një foto oër Krishtlindjet e veshur me të kuqe. Ajo ka marrë 23,574 like e ndjekur nga 1.4 M followersa.


Lori Hoxha me 13,986 like

Olsi Bylyku 10,591 like

Afërdita Dreshaj 5,242 like

Einxhel Shkira me 3,476 like