“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Nami” me liket sot, ja kush VIP kryeson listën si asnjëherë më parë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Nami” me liket sot, ja kush VIP kryeson listën si asnjëherë më parë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Nami” me liket sot, ja kush VIP kryeson listën si asnjëherë më parë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Loredana e cila ka postuar një foto e shtrirë në kolltuk dhe me cigare në dorë. Ajo ka marrë 65,762 like


Otiola Marashi me 20,507 like

Ardit Çuni me 7,556 like

Anxhela Peristeri me 5,076 like

Visjan Ukcenaj me 2,446 like