“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Nami” me LIKET sot, mësoni se kush VIP mban vendin e parë në listë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Nami” me LIKET sot, mësoni se kush VIP mban vendin e parë në listë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Nami” me LIKET sot, mësoni se kush VIP mban vendin e parë në listë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Xhemi Shehu e cila ka postuar një foto në dëborë. Ajo ka marrë 27,772 like.

Luana Vjollca me 27,558 like

Olsi Bylyku 20,018 like

Zaimina Vasjari me 5,523 like

Anxhelina me 2,284 like