“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Namin” me liket, ja kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Namin” me liket, ja kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Namin” me liket, ja kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Mitiam Cani e cila ka postuar një foto me Arilena Arën. Ajo ka marrë 24,602 like i ndjekur nga 718 followersa.

Ronela Hajati me 12,857 like.

Bora Zemani 10,899 like.

Nevina Shtylla me 9,842 like.

Gjiko me 8,099 like.