“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “NAMIN” me liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “NAMIN” me liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “NAMIN” me liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Enca e cila ka postuar foto që ka thyer këmbën dhe është me paterica. Ajo ka marrē 73,278like e ndjekur 2.8M followersa.

Aurela Gaçe 19,232 like.

Adrola Dushi me 14,025 like.

Arilena Ara me 9,247 like.

Angela Martini me 7,272 like.