“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Namin me liket në FOTOT e fundit, ja kush VIP mban vendin e parë në listë – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Namin me liket në FOTOT e fundit, ja kush VIP mban vendin e parë në listë

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Namin me liket në FOTOT e fundit, ja kush VIP mban vendin e parë në listë

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Oriola Marashi e cila ka postuar një foto sexy. Ajo ka marrë 16,861 like,

Nevina Shtylla me 11,294 like

Beatrix Ramosaj me 8,042 like

Rudina Dembacaj me 7,247 like

Bleona Qerreti me 5,957 like