“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “NAMIN” me liket, Noizy mban rekordin duke kryesuar listën e VIP-ave (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “NAMIN” me liket, Noizy mban rekordin duke kryesuar listën e VIP-ave (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “NAMIN” me liket, Noizy mban rekordin duke kryesuar listën e VIP-ave (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Noizy i cili ka postuar një foto në perëndim. Ai ka marrë 102,772 like. Ai ndiqet nga 1.6M followersa.

Kida me 78,541 like

Sara Hoxha me 31,431 like.

Zaimina Vadjari 8,91i like.

Valbona Selimllari me 7,127 like.