“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për LIKET, mësoni se kush VIP mban vendin e parë sot në listë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për LIKET, mësoni se kush VIP mban vendin e parë sot në listë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për LIKET, mësoni se kush VIP mban vendin e parë sot në listë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Capital T i cili ka postuar një selfie dhe mbrapa tij ka drita. Ai ka marrë 57,959 like i ndjekur nga 1.2 M followersa.

Luana Vjolëca me 18,569 like


Kejvina Kthella me 16,416 like

Nevina Shtylla 11,334 like

Donald Veshaj me 3.885 like