“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nuk ndalen LIKET, Loredana kryeson fuqishëm listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nuk ndalen LIKET, Loredana kryeson fuqishëm listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nuk ndalen LIKET, Loredana kryeson fuqishëm listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Loredana e cila ka ppstuar një foto e cila ka postuar një foto e veshur me të bardha dhe ka lidhur një shami në kokë. Ajo ka marrë 181,496 like e ndjekur nga 2.7 M followersa.

Dhurata Dora 92,890 like.


Trejsi Sejdini me 13,843 like.

Aulona Musta me 7,187 like.

Eneda Tarifa 2,236 like.