“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nuk pritej ky “shpërthim” likesh, mësoni kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nuk pritej ky “shpërthim” likesh, mësoni kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nuk pritej ky “shpërthim” likesh, mësoni kush VIP kryeson listën për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Loredana, të themi që është njëga artistët VIP që merr më shumë like pasi ajo ndiqet nga 2.7 M followersa. Ajo ka postuar fotobme telefon në vesh  e veshur me të bardha fhe me nhë look të veçntë flokësh. Këngtarja ka marrë 330,300 like.

 

M pas vjen Lori Hoxha e cila ka marrë 11,808 like.

Kiara Tito 11,453 like.

Anxgelina me 6,630 like

Eneda Tarifa me 4,423like.