“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “PUSHTOHET” nga liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “PUSHTOHET” nga liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “PUSHTOHET” nga liket, mësoni kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Loredana e cila ka postuar foto me Kidën dhe kanë kapur flokët gërsheta. Ajo ka marrë 236,310 like në postimin e fundit. Këngëtarja ndiqet nga 2.8 M followersa.

Tayna me 100,901 like.

Dafina Zeqiri me 38,233 like.

 Nevina Shtylla me 13,813 like. 

Beatrix Ramosaj me 11,358 like