“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Rekordon” listën, ja kush VIP kryeson si asnjëherë më parë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Rekordon” listën, ja kush VIP kryeson si asnjëherë më parë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Rekordon” listën, ja kush VIP kryeson si asnjëherë më parë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Fifi e cila ka postuar një foto e veshur me të zeza dhe na lajmëron për peojektin e radhë. Ajo ka marrë 21,684 like, e ndjekur nga 457K followersa.

Kejvina Kthjella 20,269 like.

Adrian Bujupi 14,996 like.

Elgid Doda me 12,491 like

Fjiralba Ponari me 7,114 like.