“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sara Hoxha kryeson listën, ja sa like ka marrë ajo në postimin e fundit (FOTO) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sara Hoxha kryeson listën, ja sa like ka marrë ajo në postimin e fundit (FOTO)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sara Hoxha kryeson listën, ja sa like ka marrë ajo në postimin e fundit (FOTO)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Sara Hoxha e cila ka posttuar një foto me Ledri Vulën dhe duken shumë të dashuruar me njëri-tjetrin. Sara ka 207 K followersa dhe kjo foto ka arritur majat për sot me 84,424 like duke i’a kaluar edhe VIP-ave të tjerë që kanë më shumë ndjeksa.

Më pas vjen Enca me 25,807 like.

Pas Encës vjen Luana Vjollca me 21,777 like.

Lori Hoxha me 18,494 like.

Dhe e fundit Aulona Musta me 6,097 like./ AlpeGossip