“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sërish konkurencë vajzash, ja kush VIP kryeson listën me më shumë like sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sërish konkurencë vajzash, ja kush VIP kryeson listën me më shumë like sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sërish konkurencë vajzash, ja kush VIP kryeson listën me më shumë like sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Enca e cila ka ppstuar një foto e veshur me të zeza. Ajo ka marrë 59,928 like.

Nevina Shtylla me 26,803 like.

Bora Zemani me23,904 like.

Lori Hoxha 10,577 like.

Alba Hoxha me 4,862 like.