“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Kida e cila ka postuar foto me flokēt gërsheta të cilat duken si “gjarpërinj” dhe të themj se suket pak çuditshëm.Ajo ma marrë 88,868 likee ndjekur nga 1.7M followersa.

Elita Rudi me 54,787 like.

Sara Hoxha me 45,977 like.

Oriola Marashi me 39,861 like.

Ronela Hajati me16,967 like.