“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP po kryeson listën sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP po kryeson listën sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP po kryeson listën sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Luana Vjollva e cila ka postuar një foto e veshjr me një fustan ngjyrë gold dhe me çizma të gjata. Ajo ka marrë 37,825 like e ndjekur nga 1.9 M followersa.


Gaz Paja me 18,827 like.

Fatma Methasani me 10810 like.

Alesia Bami me 9,763 like.

Jonida Maliqi me 2,314 like në fund.