“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP rekordon listën për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP rekordon listën për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “SHPËRTHEJNË” liket, ja kush VIP rekordon listën për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Luana Vjollca e cila ka veshur një fustan jeshil dhe modelin e flokëve të kapura dhe na tregon lookun dhe veshjen në “Shiko Kush Luan”. Ajo ka marrë 47,267 like e ndjekur nga 

1.9M followersa.

Sara Hoxha me 32,137 like.

Marina Vjollca me 27,772 like.

Fifi me 19,366 like.

Dhe Kiara Tito në fund me 7,331 like.